محل تبلیغات شما
عباس رحمتی
به نام نامی علم ازل و ابد خداوند رحمن
سلام یاران آشنا
گاهی که هوس وب گردی  میکنم ترجیح من شبکه لینکدین می باشد در این گشت و گذار دو مطلب زیبا دیدم که عینا منتقل می کنم:

}خانم كِیت وینسلِت» بازیگر نقش رُز» در فیلم تایتانیک»،وقتی به خاطر بازیِ زیباش جایزهٔ اسكار رو می‌گیره، می‌گه:
وقتی بچه بودم و می‌رفتم حمام، شامپو‌مو بغل می‌كردم و تصور می‌كردم جایزهٔاسكاره!
اشک از چشم‌هاش سرازیر می‌شه و می‌گه:
اما این‌یکی دیگه واقعاً شامپو نیست؛ جایزهٔ اسكاره!
آقای هیلتون» سرایدار یک هتل بود و تمام جوانی و نوجوانی‌اش را صرف سرایداری کردهبود.؛
اما الآن ٨
۴ تا هتل هیلتون» تو دنیا داریم!
در مصاحبه از ایشون سؤال می‌شه:
تمام نوجوانی و جوانی سرایدار بودی.؛ چی شد که این شدی؟؟!»
جواب می‌ده:
من هتل‌بازی کردم!»
- در تمام اون دوره که همه می‌دونن من سرایدار بودم، شب‌ها که رییس هتل می‌رفت،من می‌رفتم تو اتاقش؛لباس‌هامو درمی‌آوردم؛ لباس‌های رییس رو می‌پوشیدم؛ پشت میزمی‌نشستم و هتل‌بازی می‌کردم!
مدام تصور ذهنی من این بود که یکی از بزرگ‌ترین هتل‌داران دنیا هستم.!»
حالا بعضی از ما تو خلوتمون سرطان‌بازی» می‌کنیم.!
بعضی‌ها تو ذهنشون روزی چند بار دادگاه خانواده می‌رن.!
روزی چند بار ورشکست می‌شن!
روزی چند بار چاقو تو شکمشون می‌ره.
رابطهٔ زیبا و عاشقانه‌شون رو تموم شده می‌بینن
بچه‌ها و عزیزانشون رو از دست رفته احساس می‌كنن!
خیلی وقت‌ها نقش یک آدم شكست‌خورده، بی‌مسئولیت، نالایق، طَرد شده، زشت و غیردوست‌داشتنیرو بازی می‌كنن!
همیشه میتوانیم افكارمان را مدیریت كنیم و همانطور كه دلمان می خواهد آینده راترسیم كنیم بیایید از امروز افكار و تصویر ذهنیمان را تغییر دهیم.
{

آقای بهروزعبادی  آزمایشگاه یادگیری فن آوری اطلاعاتلایتک

}مسیردرست، نه کوتاه ترین مسیر است و نه طولانی ترین؛ مسیر درست، مسیری است که در آنعمیقاً احساس خوشحالی می کنید و هرگاه در آن به پشت سر می نگرید، چشم هایتان میخندد و پیش خودتان می گویید: سخت بود، ولی توانستم!»
سخت است، اما می توانید آسان ترش کنید و دریچه ای شفاف و روشن به روزهای بهتربازکنید؛ و با ذهنی قوی و آرام، تغییری مهم را در زندگی تان کلید بزنید
قدرت ذهنی، کم‌وبیش در همهٔ ما وجود دارد. برای افزایش این قدرت کافی است کمی بیش‌ترتمرین» کنیم و وقت و انرژی بگذاریم.
وقتی از قدرت ذهن حرف می‌زنیم، منظورمان پیش از هر چیز، مهار احساسات»‌، سروسامان‌دادنبه فکرها» و دل‌مشغولی‌ها و در پیش گرفتن رفتاری مثبت» و مناسب در موقعیت‌هایگوناگون زندگی است.
همان‌طور که میان ما آدم‌هایی هستند که بدنشان مستعد است تا سریع‌تر و راحت‌تر ازدیگران قدرت فیزیکی خود را بهبود بخشند، آدم‌هایی هم هستند که زودتر از دیگران می‌توانندقدرت ذهنشان را افزایش دهند. عوامل متعددی برای پیشرفت قدرت ذهن وجود دارد…
{

کتاب خوان

موفق و پیروز باشیم

من و این ایام و ارتباطات نا گسسته ولی پنهان

ارتباط محیط با اثر گذاری تکنیک های مذاکره

ارتباط زندگی با سطح هزینه

قدرت ,رو ,تو ,یک ,» ,سرایدار ,چند بار ,روزی چند ,کنید و ,از دیگران ,قدرت ذهن

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

dokhtarironii .mihanblog.com diapamatmo nurabadizeh.mihanblog.com پلیس آب می‌آید... terhostbarno دل نوشته های سید رضا قانون مدیر مسئــول مجله دل های دست دوم نیمه پر لیوان Florence's style iccomtingness Ann's site