محل تبلیغات شما
عباس رحمتی طلوع شهرضا

به نام نامی یگانهً عالم هستی

با سلام بر یاران قدیم و دوستان جدید

در این ایام یکی دیگر از مهارتهایی که به انسانها کمک میکند که زندگی زیباتری داشته باشند هنر مدیریت هزینه ها است. برای این کار تکنیکهای زیادی وجود دارد که در کتابها ،دوره هاو.قید گردیده است.

ولی مهم عمل کردن است.برای تمرین اولیه تجربه شخصی من ایناست که ابتدا سعی کنید مدتی به جای استفا ده از کارت با پول نقد خرید کنید.هنگام خریدسعی کنید به اندازه کافی پول و سکه های مختلف داشته باشید و به پرداخت های خود دقتکنید.دقیقا متناسب با در آمد خود میزان خرید هر چیز را مشخص  و بودجه بندی کنید و در مقابل کلام فروشنده کهکمی زیادتر شد از گفتن طوری نیست خود داری کرده و درخواست کنید دقیقا متناسب باخواسته شما جنس ارائه نماید.

مقدار هزینه که در این مواقع پرداخت نمی کنید یاد داشتنموده و ببینید هر ماه چقدر هزینه طوری نیست پرداخت می کرده اید. این پول را درحساب پس انداز خود ذخیره نمایید.در مورد مدیریت هزینه ها می توایند در متمم محمدرضا شعبانعلی هم مطالب جالبی مطالعه کنید.

موفق و پیروز باشیم.

من و این ایام و ارتباطات نا گسسته ولی پنهان

ارتباط محیط با اثر گذاری تکنیک های مذاکره

ارتباط زندگی با سطح هزینه

هزینه ,های ,پول ,پرداخت ,داشته ,طوری ,سعی کنید ,مدیریت هزینه ,هزینه ها ,که در ,کنید دقیقا ,کنید دقیقا متناسب

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مشهدتخفیف | mashhadtakhfif , taher215 , mashhad7 , mashhad business *****پایگاه مرکز مخابرات کورانه***** ادبیات bjyuan1026 یاد من باشد تنهـــــ ــــا هستم Stacey's style Kenneth's site ادریس مووی داس موزیک دانلود آهنگ جدید وبلاگ خبری