محل تبلیغات شما
عباس رحمتی و پروفسور حیدری

سلام دوستان همراه

چند روزی در فکر بودم که حداقل چند خط بنویسم در ادای دین استاد بر شاگرد آخردر این وانفسای کرونا خبر خیلی بی صدا آمد و رفت:

پروفسور مسعود حیدری، پدر علم مذاکره ایران امروز در ۸۴ سالگی دعوت حق رالبیک گفت»

هفتمفروردین ماه بود خیلی ساده یاد نوشته ای افتادم چه کسی گفته و کجا حال یادم نیست وچندان مهم  نیست در این ارتباط ((موقع مرگتو حد اکثر پنجاه نفر به تشییع جنازه تو می آیند که شاید ده نفر آنها در فراق توگریه کنند.به شرطی که باران نیاید .که اگر بیاید پنجاه درصد از این رقم را کمکن.پس باران بیش از خیلی مسائل در فراق و دوست داشتن تو مهم است))

و اینبیماری به همین راحتی درد فراق چنین مرد عالمی را پنهان کرد.بسیار از کتابها،سخنرانیها و مقاله هایش یاد گرفتم  و شاید یکی ازمهم ترین انسانها در زندگی من بود اگر چه از نزدیک با او هم نشین نبودم.ولی هنوزهمراه من است.

ایرانمدیون اوست .در تربیت فرزندان این سرزمین و شرکت در مذاکرات مختلف .روحش شاد وقرین رحمت الهی باد.

جهت اشنای با ایشان شرح مختصر ی در این سرای ببینید

من و این ایام و ارتباطات نا گسسته ولی پنهان

ارتباط محیط با اثر گذاری تکنیک های مذاکره

ارتباط زندگی با سطح هزینه

تو ,خیلی ,فراق ,مهم ,یاد ,نفر ,در این ,در فراق ,از کتابها،سخنرانی ,کتابها،سخنرانی ها ,ها و

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گردش Warren's memory protaltridha نقطه چین تا خدا skutpathduthank Thomas's style یادداشت های استاد سعادت میرقدیم tunlicafo fashioncrafts برق. قدرت. کنترل. الکترونیک. مخابرات. تاسیسات.