محل تبلیغات شما
عباس رحمتی

به نام نامی حضرت علم
و به نام اعظم خالق دانایی
دوستان سلام
ذهن ما باغچه است گل در آن باید کاشت        گر نکاری گل سرخ علف هرز در آن می روید
زحمت کاشتن آن گل سرخ                کمتر از زحمت برداشتن هرزگی آن علف است
مجتبی کاشانی»

مدتی در گیر سمینار و کلاس و مراسماتی بودم که از این سرای دور بودم و امروز با پیامی از استادی نازنین محمد پیام بهرام پور آمده ام و دوستانی که در کلاس های من بوده اند همه با این دوره آشنایی دارند و حتی در خیلی مواقع فایلهای این دوره را در اختیار عزیزان قرار داده ام ولی این پیام ایشان:

من چه جور آدمی میخوام باشم؟

شرایط هر جوری که میخواد باشه خوب یا بد.

من چه #ارزش هایی برای خودم تعریف کردم؟

#پذیرش توی این راه خیلی کمکمون میکنه!
پذیرش ما رو #توانمند میکنه!
اگر شرایطی که اطرافتون حاکمه رو نپذیرید، شروع میکنید به #غر زدن و #رفتار های نا مناسب از خودمون بروز میدیم!

درسته ممکنه شرایط اطرافمون خوب نباشه
ولی سوال مهم اینجاست!
من چیکار میتونم بکنم که بهترین خودم باشم؟

ما میتونیم پروژه رایگان نیلوفر مرداب رو گوش کنیم تا از زبان بهترین اساتید ایران در هر زمینه ای، بفهمیم که بهترین و مناسب ترین کارها و واکنش ها چه چیزایی هستند!

جهت دریافت کامل این فایل صوتی از محمد پیام بهرام پور ،به لینک  http://yek.be/niloo مراجعه کنید. یا در گوگل تایپ کنید: نیلوفر مرداب» و به سایت بیشتر از یک نفر منتقل شوید.

راستی ،بهترین و تاثیر گذار ترین جمله ای که توی نیلوفر مرداب شنیدید چی بوده؟
برامون توی کامنت بنویسید.

#بیشترازیک
#بیشترازیکنفر
#بهرامپور
#بهرامـپور
#نیلوفرـمرداب

موفق و پیروز باشیم

من و این ایام و ارتباطات نا گسسته ولی پنهان

ارتباط محیط با اثر گذاری تکنیک های مذاکره

ارتباط زندگی با سطح هزینه

گل ,توی ,پیام ,رو ,های ,ام ,این دوره ,بهرام پور ,محمد پیام ,در آن ,که بهترین

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آموزش زبان انگلیسی - چاپ مقاله آی اس آی یک لقمه حرف خوب.. هیئت حضرت فاطمة‌ الزهراء سیدة‌ النساء العالمین Loren's collection به نام عشق مسجد-وهیئت سرابی های مقیم مرکز (جوادیه) Derrick's style majnune leyli اطلاعات هوانوردی گل همیشه بهار