محل تبلیغات شما
عباس رحمتی

به نام حی توانا

زندگانی هنر ساختن پنجره بربیداری         زندگانی هنر یافتن روزنه برتاریکی          زندگانی آری گاهی به همینبار یکی  است       در همین نزدیکی است             زنده یاد مجتبی کاشانی»

آیا برای شما هم پیش آمده استکه بعضی وقتها زمانی می رسد که تمام مطالبی را که می دانید ،حتی به دیگران آموزشداده اید و یا چندین مقاله و مطلب نوشته اید.شاید کتاب نوشته باشید.برای خود شمااتفاق می افتد .آنگاه در عرصه این آزمون زانو زمین زده باشید . وامکان عمل و فرصتتصمیم گیری در مقابل شما قرار می گیرد. و آنگاه هیهات ،هیهات ناگاه می بینیمکه تمام آن سخنان  و آموزشها در عمل رنگ میبازد.در این زمان چه باید کرد؟

زمانی چنین اتفاقی را تجربهکردم .بهترین اتفاقی که در آن زمان تجربه کردم این بود که اگر نتوانیم در زمان حاندگی کنیم و دایم گوش به نجواهای درونی خویش بدهیم آنها ما را زمین گیر کرده  و مغز را فلج می نمایند.هیچ سلاحی بیشتر از درگیر ی دائم ذهن توان بر زمین زدنپهلوانان را ندارد.

در ایام جوانی به ورزش جودومی پرداختم .مربی کار کرده ای داشتم به من میگفت در زمان مبارزه کار عجیب و غریبیبه مانند این که می خواهی فن جدیدی بزنی انجام بده .حرکت من در آوردی شبیه یک فنعجیب و غریب  آنگاه وقتی که ذهن حریف تومشغول تجزیه و تحلیل این حر کت و مرور راههای دفاعی در مقابل آن است شما فن اصلیخود را اجرا کن.

وز وزهای ذهنی که دم به ساعتدر مغزتو آواز می خواند وظیفه اش همین می باشد.برای این که بتوانیم درست تصمیمبگیریم باید به محض شروع این وز وزها سریع ارتباطات موثری با مرکز کنترل خودبرقرار کرده و با مشغول شدن به کار دیگری به مغز اجازه استراحت بدهیم.متاسفانه ماراههای درست استراحت کردن را هم نمی دانیم بهتر است آن را یاد بگیریم.

ادامه دارد

موفق و پیروز باشیم

من و این ایام و ارتباطات نا گسسته ولی پنهان

ارتباط محیط با اثر گذاری تکنیک های مذاکره

ارتباط زندگی با سطح هزینه

زمان ,زمین ,کار ,کرده ,فن ,همین ,عجیب و ,در مقابل ,که می ,این که ,زندگانی هنر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Wholesale NFL Jerseys Free Shipping | Cheap Elite NFL Jerseys Online From China ادب پژوهی انتشارات مستعلی terhostbarno بروزترینها چهارده گلستان_بازی،فیلم،سرگرمی،تفریحی اسکیس ، راندو و شیت بندی معماری و طراحی شهری ؛ گروه معماری قائم KHANDEH bazar leauternowag nenebappi